ورود اعضا | عضویت در سایت | کاربر مهمان خوش آمدی

کاربرد عملی اصول امواج الیوت

کاربرد عملی اصول امواج الیوت

کاربرد عملی اصول امواج الیوت

عنوان: کاربرد عملی اصول امواج الیوت
کد کالا:

رازهایی برای مشاهده آینده بازار سهام

نویسنده:

دیپاک کومار


مترجم:

محمد رضا رئیسی

،

مهدی میرزایی


ناشر:

آراد


قطع کتاب:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


نوبت چاپ:

دوم 1399


تعداد صفحه:

132


شابک:

9786001862991


تیراژ:

500

385,000  ريال
وضعیت: موجود

کتاب «کاربرد عملی اصول موجی الیوت» نتیجۀ دانش عمیق و تجربیات گسترده من درزمینۀ این روش تحلیل است.

من تنها به مطالعۀ امواج نپرداختهام بلکه از اصول EWT در معاملاتم در تماممقیاسهای زمانی (بلندمدت، میانمدت، کوتاهمدت و روزانه) بهطور مرتب استفاده کردهام.

من دانش و تجربیاتم را در این کتاب به اشتراک گذاشتهام تا بتوانید از این اصول در معاملات واقعی خود بهره ببرید و معاملات خود را با روشی مطمئنتر و سودآورتر انجام دهید.

اصول امواج الیوت قرار نیست معجزه کند و یا حساب معاملاتیتان را پر از پول کند ؛ ولی بهطورقطع در پیدا کردن یک مرز و همچنین در شناسایی سطوح کم ریسک برای ورود به معاملاتی که سود خوبی میدهد به شما کمک میکند و قادر خواهید بود جایی که بازار در آینده تغییر مسیر میدهد را پیدا کنید. اصول امواج الیوت به شما کمک میکند تا تصمیمات معاملاتی دقیق و مطمئن بگیرید و اگر اشتباه کردید، سریعتر از سایر روشها به شما هشدار میدهد.

به شما قول نمیدهم بعد از خواندن این کتاب در تئوری امواج الیوت حرفهای شوید؛ ولی قول میدهم بتوانید این اصول را بهسرعت در معاملات خود بکار بگیرید و شرط میبندم که بعد از یادگرفتن EWT وارد معاملهای نمیشوید بدون اینکه امواج را در نمودار ببینید و درک خواهید کرد که چرا من به EWT بهعنوان بهترین روش تحلیل بازار اعتقاددارم.

کل کتاب را به دو بخش تقسیم میکنم؛ بخش اول همۀ قوانین، اصول، الگوها و تئوری را پوشش میدهد؛ درحالیکه بخش دوم کاربرد عملی EWT را در معاملات واقعی مطرح میکند. تکتک فصلها و موضوعات مهم هستند و توصیه میکنم تمام بخشها را طبق روشی که پیشنهاد دادهام مطالعه کنید. من سعی کردهام همهچیز را به سادهترین روش همراه با مثالهای فراوان تشریح کنم؛ فقط کافی است دستورالعملها را پیروی کنید و از خواندن کتاب لذت ببرید و اعتمادبهنفس داشته باشید.

EWT قابلاستفاده در تمام ابزارهای مالی ازجمله: شاخصها، سهام، ارز، کالا و غیره هست؛ اما از EWT در بازارهای مشتق (آتی و اختیاری) استفاده نکنید؛ زیرا ممکن است دقت کمی در نوسانات قیمت داشته باشد. از EWT در قیمت مشخص استفاده کنید و با توجه به آن معاملات آتی را انجام دهید.

فقط 5 درصد از تحلیلگران هند میتوانند الگوهای موجی الیوت را در نمودارها بهدرستی درک کنند و شما بعد از خواندن کتاب میتوانید.

شما حتماً شنیدهاید که EWT سختترین و گیجکنندهترین روش تحلیل بازار سهام است؛ ولی اجازه دهید تا ثابت کنم چقدر ساده و آسان است. اجازه دهید سفری با پایان ساده شروع کنیم.

دیپاک کومار


 

نظرات کاربران

  • موسوی
  • محدوده سنی: از 25 تا 35 سال
  • 1398/9/14

با سلام
از مطالعه این کتاب بسیار لذت بردم .
از مترجمان کتاب جناب میرزایی و آقای رییسی بسیار ممنونم که چنین کتابی را برای ترجمه انتخاب کردند و از سایر ترجمه های آقای میرزایی و رییسی تشکر می کنم .
از انتشارات آراد مسولان این انتشارات و سایر انتشارات نظیر چالش و مهربان که زحمت نگارش و چاپ کتب در زمینه سرمایه گذاری و تحلیل بازارهای مالی و سرمایه را کشیده اند و این زحمت به عهده این عزیزان هست هم بسیار ممنونم .

در نهایت از مترجمان بویژه جناب میرزایی که ترجمه های فراوانی دارند خیلی خیلی خیلی خواهش می کنم چنانچه آقای "دیپاک کومار" کتاب های دیگری در زمینه تحلیل نمودارها و تحلیل تکنیکال نوشته اند آن ها را هم ترجمه کنند تا بتوانیم از تجربه ها و دروس آقای کومار استفاده کنیم.

 

نظر شما

نظر شما
نام:
*
ایمیل:
محدوده سنی:
*
متن:
*