ورود اعضا | عضویت در سایت | کاربر مهمان خوش آمدی

هماهنگی در اصول امواج الیوت

هماهنگی در اصول امواج الیوت

هماهنگی در اصول امواج الیوت

عنوان: هماهنگی در اصول امواج الیوت
کد کالا:

به‌روزرسانی اصول موجی الیوت به‌وسیلۀ تصحیح خطاهای اساسی

نویسنده:

ایان کوپسی


مترجم:

مهدی میرزایی

،

علی قاسمی‌نژاد


ناشر:

آراد


قطع کتاب:

وزیری


نوع جلد:

شومیز


نوبت چاپ:

اول


تعداد صفحه:

216


شابک:

9786001862755

545,000  ريال
وضعیت: موجود

 اصول موجی الیوت به‌طور گسترده‌ای توسط معامله گران جهت پیش‌بینی چرخه‌های بازارها مورد استفاده قرار میگیرد ؛ اما «ایان کوپسی» یک اشتباه اساسی را در شیوۀ توسعۀ ساختارهایی که رفتار قیمت را تعریف می‌کند کشف نمود. کتاب هماهنگی در امواج الیوت: چگونگی تعدیل در ساختار امواج انگیزشی الیوت توضیح می‌دهد چه چیزی در اصول موجی اشتباه است و با تعیین ساختارهای تعدیلی‌ها اجازه می‌دهد تا پیش‌بینی معاملاتی دقیق‌تری داشته باشیم.

 

«ایان کوپسی» بیان می‌دارد روشی که به این کشف منجر شده، نسبت‌های ریاضی مشترکی هستند که بخش‌های مختلف ساختار موجی را به هم پیوند می‌دهند. وی نمونه‌های عملی باارزشی برای توضیح یافته‌های خود ارائه کرده است. «ایان کوپسی» نشان می‌دهد که امواج درواقع چگونه توسعه می‌یابند و تصورات غلطی که الیوتیسین ها برای سال‌ها ترویج نموده‌اند را رد می‌کند. وی از روش‌های خود با این دلیل که امواج باید دارای نسبت‌های مشترک متداول باشند دفاع می‌کند و کمک می‌کند تا خواننده نسخۀ تعدیل‌شده اصول موجی را با درک و دقت بیشتری به کار ببرد.

 

«ایان کوپسی» عقیده دارد که یک اشتباه اساسی در اصول موجی محبوب الیوت وجود دارد و بیان می‌دارد روش تعدیلی‌اش به‌وسیلۀ آزمون‌وخطا این اشتباهات را رفع نموده است تا تحلیل دقیق‌تری ارائه شود.هماهنگی در امواج الیوت باید توسط افرادی موردمطالعه قرار بگیرد که به اصول موجی الیوت ایمان‌دارند و در آن به سطح مهارت یا استادی رسیده‌اند.


 

نظرات کاربران

  • تورج استواری
  • محدوده سنی: از 15 تا 25 سال
  • 1396/5/17

سلام. لطفا قیمت پایین تر بزنید. قیمت کمی گران هست. ممنون بابت انتشارات خوبتون.
 

نظر شما

نظر شما
نام:
*
ایمیل:
محدوده سنی:
*
متن:
*